У Казковому містечку з’явилися нові розваги для маленьких шполян (фото)

У Казковому містечку у Шполі встановили нові ігрові гойдалки: карусель-велосипед, гойдалку-пружинку «Ромашка» та ще одну пісочницю з кришкою, інформує Шполянська міська рада.

– Нарешті дітлахи змогли порозважатись на повну, – розповідає директор міського дитячого парку Лариса Юркунас. – Малята хотіли зробити це і раніше, але ми не дозволяли. Щоб каруселі трималась міцно, забетонована конструкція повинна була декілька днів відстоятись.

Аби сюрпризи стали приємнішими, вихованці театру ляльок організували День посмішок. Семеро різних казкових героїв цього дня змусили посміхатися кожного, хто прийшов у парк на дозвілля.

Батьки зазначають, що це місце стало улюбленим для їхніх дітей.

– Тут завжди багатолюдно, весело, кожний знаходить для себе заняття, співзвучні з особистими уподобаннями та інтересами,- зазначили молоді матусі.

Міський голова Сергій Кравченко особисто переймається дозвіллям маленьких та дорослих жителів Шполянської міської громади і це питання тримає на особистому контролі.

Коштами міського бюджету та соціальних партнерів Шполянської громади у парку відновили тротуарні доріжки, створили новий дизайн озеленення, встановили лавки, ліхтарі, урни, усучаснили ігрові майданчики провели безліч розважальних масових заходів та програм.

Загалом на оновлення парку протягом двох років із місцевого бюджету витратили понад 130 тис. грн.

 

22 Липня, 2017 в 16:16 / Переглядів: 578

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про