Одна з причин здорожчання проїзду у смілянських маршрутках: одні крадуть, а іншим байдуже

Вчора ми повідомляли, що У Смілі заговорили про підвищення вартості проїзду в міському транспорті. Причини для цього такі ж, як і скрізь: здорожчало пальне, дорого обслуговувати транспорт, потрібно платити заробітну зарплату працівникам.

Смілянський активіст Володимир Іващенко на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив ще одну причину здорожчання проїзду. Зупинившись біля смілянського АПТ у справах, активіст випадково зафіксував, як водій маршрутки зливає пальне у свою машину.

“Ранок. 7 година. АТП, місто Сміла. Ми із моїм сьогоднішнім напарником, чекаємо якогось ворюгу дизельного палива. Але замість того, із АТП виїздить автобус, стає поруч.
Водій спокійно, незважаючи на те, що в двох метрах стоять невідомі люди, незважаючи на те, що ходять люди, а через хвилину може проїхати директор, витягує шлангу і зливає собі бензин.
Виходить, самі собі зливають, потім піднімають тариф на бензин, мотивуючи це тим що, ціни на пальне стрімко ростуть.” – пише Володимир.

Ранок. 7 година..АТП, місто Сміла.Ми із моїм сьогоднішнім напарником, чекаємо якогось ворюгу дизельного палива..Але замість того, із АТП виїздить автобус, стає поруч..Водій спокійно, незважаючи на те що в двох метрах стоять невідомі люди, незважаючи на те що ходять люди а через хвилину може проїхати директор, витягує шлангу і зливає собі бензин..Виходить, самі собі зливають, потім піднімають тариф на бензин, мотивуючи це тим що, ціни на пальне стрімко ростуть..

Posted by Vladimir Ivashchenko on Donnerstag, 13. Juli 2017

Далі активісти звернулися до керівництва АТП з пред’явою фактів і з бажанням почути пояснення. Проте директор не став розмінюватися і підбирати якісь слова. Він просто втік.

Сьогодні виникла нагода годину проїхати рейдом в районі ДЕПО.Стали буквально на пару хвилин, в районі місцевого АТП.Тут звідки не візьмись, з'являється автобус. Із салону виходить водій.Дістає шлангу, і серед білого дня, при проходящих мимо людях, починає лити в свою каністру бензин.В мене від побаченого випала цигарка.Потім були розмови, намагання втекти..Спроба взятися за "ручки"А це ціни на тарифи, на проїзд..Адже що говорять, коли люди незадоволені підвищенням на тарифи проїзду??))Відповідь: Дорожчає бензин..Відео із невдахою водієм, я викладу пізніше..У відео нижче, керівник..Дивує його поведінка.. в нього прямо перед вікнами крадуть бензин… А типу пох..Напарник із яким сьогодні довелось порейдувати, молодчинка…

Posted by Vladimir Ivashchenko on Mittwoch, 12. Juli 2017

Таким чином, офіційно можна можна аргументувати здорожчання проїзду у смілянських маршрутках тим, що одні крадуть, а іншим байдуже. Ті, хто обманюють громаду, громадським транспортом не користуються. Їм не зрозуміти.

22 Липня, 2017 в 08:57 / Переглядів: 965

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про