На Черкащині правоохоронцям попався двічі судимий Серьожа, який нещодавно вийшов із в’язниці

У Золотоноші поліція затримала на гарячому злодіїв, які вночі, коли господарі спали, обкрадали їхні помешкання. У тій кримінальній компанії попався і двічі судимий Серьожа зі Сміли, який тільки півроку як вийшов із місць не дуже віддалених. Про це пише “Сміла.ua”

 

2017 07 19 сер

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Віктор Іванько, заступник начальника обласного управління поліції, в черговий раз на високому професійному рівні спрацювали працівники Золотоніського відділу поліції.

Фото Виктора Иванько.
«Вони, спільно з працівниками поліції особливого призначення ГУНП, затримали покидьків, які тероризували місто. Сім незаконих проникнень в помешкання громадян в нічний час, коли люди відпочивали, ця сволота через відкриті вікна проникала в будинки та квартири, та скоювали крадіжки. В нічний час лазити – були герої, а при спілкувані з поліцією героїчний вигляд розгубили», – наголошує заступник начальника обласного управління поліції.
На відео, яке оприлюднили у мережі Фейсбук правоохоронці, переляканий Серьожа, який не сподівався, що попадеться, соромливо розповідає поліції про свої злодійські подвиги. Він зізнається, що, разом з корешами, залазив через відчинене вікно до людей у хати та квартири і «ходив там», вишукуючи, що можна поцупити.
«Якби господарі прокинулися, то тікав би…», – кліпаючи очима, каже Серьожа. І зізнається, що встиг залізти у будинки до золотонісців п’ять-шість разів, брав усе, що зверху лежало і попадалося під руки.

Фото Виктора Иванько.
До речі, під час поліцейського інтерв’ю, настрій у Серьожі був геть не оптимістичний. Видко через те, що на його горизонті маячить тюрма, де небо у клітинку.

21 Липня, 2017 в 10:17 / Переглядів: 1480

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про