Недобросовісний орендар з Черкас сплатив до місцевої казни більше 200 тисяч гривень боргу

Прокуратурою здійснюється системна робота щодо захисту інтересів територіальної громади у галузі земельних відносин в частині повноти надходження коштів до бюджету, належного виконання договірних орендних зобов’язань суб’єктами господарювання.
Так, 17.07.2017 рішенням суду за позовом прокурора Черкаської місцевої прокуратури розірвано договір оренди землі площею 1,9 га вартістю 12,6 млн. грн. з підстав систематичної несплати орендарем плати за користування земельною ділянкою. При цьому, орендарем за вимогою прокурора вже під час судового слухання справи сплачено до місцевого бюджету понад 200 тис. грн. боргу.
Крім того, інша справа аналогічної категорії про розірвання договору оренди землі площею 0,3 га вартістю 5,7 млн. грн. та стягнення заборгованості в сумі 110 тис. грн. на цей час перебуває у провадженні господарського суду Черкаської області.
Правильність обрання прокуратурою способу захисту порушеного права підтверджується також в іншій справі за позовом прокурора, в якій постановою Київського апеляційного господарського суду залишено без змін рішення господарського суду Черкаської області про стягнення  заборгованості з орендної плати за землю та розірвання договору оренди землі площею 0,15 га вартістю 2,2 млн. грн.
Таким чином, за втручання органів прокуратури до міського бюджету м. Черкаси надійшло більш як чверть мільйона гривень коштів за оренду земель, а також повернуто у володіння територіальної громади земельні ділянки площею 2,05 га.
Робота на вказаному напрямі триває.
                                             
Прес-служба прокуратури Черкаської області

20 Липня, 2017 в 10:39 / Переглядів: 700

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про