Черкащан закликають завтра здати кров для хворого на рак хлопчика

У Сергія Гончара рак крові – терміново потрібна допомога

Завтра, 20 липня, з 8:00 на станції переливання крові у місті Черкаси можна пройти обстеження та здати кров на тромбомасу для Сергійка Гончара. Повідомляє у Фейсбук журналістка Gazeta.ua Любов Карнарук.

9-річний Сергій Гончар з Тального на Черкащині хворіє на гострий лімфобласний лейкоз. Перебуває в обласному центрі дитячої онкології та гематології. Рідні просять допомоги на лікування дитини.

“Ми із сином у лікарні з 1 квітня. Сергійко в нас закінчив 4 клас. Він у школу пішов у 5 років. Сам так захотів. Любить на комп’ютері грати в “олімпіади” з математики, англійської, природознавства. Так було і напередодні лікарні. Під вечір Сергійко раптом поскаржився на сильний біль у спині, в ділянці нирок. Наскільки сильно кричав, що ми одразу ж його відвезли в лікарню. Там йому зробили аналіз, виявили низький гемоглобін. Тієї ж ночі швидкою допомогою перевезли до Черкас.

Після обстеження в сина виявили рак крові. Йому періодично потрібна перша “плюс” група крові. В ті періоди, коли після хімії падають тромбоцити, лікарі призначають або тромбомасу, або кров від донора, залежно від стану дитини.

Ліків для сухої хіміотерапії Сергійка в Україні немає. Треба буде якимось чином привозити з Німеччини або Польщі. Не уявляємо, як це будемо робити. Скільки коштуватимуть, невідомо. Але знаємо, що не дешево. Ще є проблема з хіміопрепаратом метотриксат. У нашій країні його теж немає, хоча і зареєстрований. Один блок для Сергійка обійдеться 6-8 тисяч гривень. А їх потрібно аж чотири. Тому звертаємося до небайдужих людей, будемо раді будь-якій допомозі”, – розповіла Gazeta.ua мати Тетяна Гончар.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку – 5168 7427 0513 4611 (Гончар Тетяна Сергіївна), контакти – (098) 904 52 35.

19 Липня, 2017 в 15:20 / Переглядів: 1248

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про