Україна з вакцинації дітей у топ-8 найгірших

Похожее изображение

Менше 50% дітей отримали необхідні щеплення.

У 2016 році у восьми країнах світу – у Центральноафриканській Республіці, Чаді, Екваторіальній Гвінеї, Нігерії, Сомалі, Південному Судані, Сирії і Україні – щеплення від дифтерії, правця і кашлюку отримали менше 50% дітей. Про це сказано у звіті ВООЗ, повідомляє Корреспондент.net. з посиланням на УНІАН.
Експерти з установ системи ООН украй стурбовані такою ситуацією. Вони нагадали всім державам і батькам, що вакцинація є безпечним, ефективним і дешевим способом захисту дітей від небезпечних інфекційних захворювань.
“Більшість дітей, які не отримали щеплень, виявилися поза системою охорони здоров’я”, – сказав директор Департаменту з імунізації, вакцин і біологічних препаратів ВООЗ Жан-Марі Окво-Беле.
“Ці діти в більшості випадків не мають доступу і до інших основних медичних послуг. Якщо ми маємо намір підвищити планку в справі імунізації у всесвітньому масштабі, то ми повинні зробити так, щоб медичними послугами змогли користуватися, у першу чергу, ті, хто зараз позбавлений доступу до них”, – додав представник ВООЗ.
Експерти з ООН нагадали, що сьогодні завдяки імунізації щороку вдається рятувати від загибелі від дифтерії, правця, кашлюку і кору майже 3 млн дітей за рік.
У минулому році майже 13 млн немовлят виявилися незахищеними від небезпечних інфекцій.
У 2016 році 12,9 млн немовлят у всьому світі – один з десяти новонароджених – не отримали жодного щеплення. А це означає, що ці діти не захищені від багатьох небезпечних інфекційних захворювань, які можуть привести до їхньої загибелі в ранньому дитинстві. Про це повідомили представники з Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

19 Липня, 2017 в 15:08 / Переглядів: 707

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про