На Черкащині безпритульних тварин почали вакционувати від сказу

На Черкащині безпритульних тварин почали вакционувати від сказу

 

Міська влада Ватутіного дала можливість волонтерам та небайдужим жителям стерилізувати і вакцинувати тварин, якими вони опікуються, за рахунок міського бюджету. 

Про це інформує прес-служба Ватутінської міськради, пише Центр Черкаських медіа.

Перший заступник міського голови Юрій Кубявка розповідає, що в міськраді не було можливості виділити окреме приміщення для ветеринарних робіт та майданчик для утримання безпритульних тварин.

“Тому ми пішли іншим шляхом, – розповідає заступник голови. – Виділили із міського бюджету кошти для оплати послуг ветеринарного лікаря, що вакцинує тварин та проводить стерилізацію методом, який не потребує тривалого утримання тварин до і після операції”.

Волонтери та небайдужі мешканці міста, яким виповнилося 18 років, можуть доставляти безпритульних тварин на стерилізацію до ветеринарної клініки ПП Притула щовівторка та щочетверга з 8:00 до 14:00. При собі обов’язково мати паспорт.

На місці проводитиметься облік тварин, їх фотофіксація, крім того, ветлікар вставлятиме бирки у вухо кожної вакцинованої та стерилізованої тварини, щоб її потім легко ідентифікувати.

“Для початкового етапу, ми розраховуємо провести стерилізацію і вакцинацію 50 тварин, а потому, проаналізувавши подальші потреби, на наступних сесіях міської ради виділяти нові кошти для вирішення проблеми безпритульних тварин”, – розповідає Юрій Кубявка.

19 Липня, 2017 в 08:34 / Переглядів: 708

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про