Уманців запрошують проголосувати за найкращий проект пам’ятника Героям Небесної сотні (відео)

Місто Умань. Тут для увічнення пам’яті воїнів, які виявили героїзм у захисті України, рішенням виконавчого комітету УМР було оголошено відкритий архітектурний конкурс на краще проектне вирішення пам’ятнику Героям Небесної сотні . Подано три роботи, атори яких проявили своє мистецьке бачення. Насьогодні конкурс завершується, усі бажаючі долучитися до вибору проекту можуть звернутися у відділ архітектури та анонімно проголосувати за роботу,що сподобалась. Тим самим вирішити яким буде пам’ятний знак героям на Алеї слави. В нашому місті 13 загиблих учасників, які брали участь у захисті України на сході .На їх честь в місті встановлено 9 меморіальних дошок загиблим учасникам АТО та прийнято рішення виконавчого комітету про встановлення ще 3; перейменовано 9 вулиць та провулків. Розповідає гол. спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Людмила Бондаренко. .( аудіо,фото)

တြင္ Говорить УМАНЬ က တင္ထားေသာ အဂၤါေန႔, 18 ဇူလိုင္ 2017

Місто Умань. Тут для увічнення пам’яті воїнів, які виявили героїзм у захисті України, рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради було оголошено відкритий архітектурний конкурс на краще проектне вирішення пам’ятнику Героям Небесної сотні. Про це йдеться на сторінці Говорить УМАНЬ у Фейсбук.

Подано три роботи, автори яких проявили своє мистецьке бачення. Насьогодні конкурс завершується, усі бажаючі долучитися до вибору проекту можуть звернутися у відділ архітектури та анонімно проголосувати за роботу, що сподобалась. Тим самим вирішити, яким буде пам’ятний знак героям на Алеї слави.

В нашому місті 13 загиблих учасників, які брали участь у захисті України на сході. На їх честь в місті встановлено 9 меморіальних дошок загиблим учасникам АТО та прийнято рішення виконавчого комітету про встановлення ще 3; перейменовано 9 вулиць та провулків. Розповідає головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Людмила Бондаренко.

Картинки по запросу небесна сотня

18 Липня, 2017 в 11:55 / Переглядів: 813

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про