На Черкащині неповнолітній за скоєні злочини отримав сім з половиною років засудження

За принципової позиції прокуратури в апеляційному порядку оскаржено та переглянуто незаконний вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 17-річного неповнолітнього у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.
Розслідуванням встановлено, що неповнолітній зловмисник у співучасті з повнолітньою особою в м. Золотоноша вчинили  розбійний напад на місцевого жителя, поєднаний з проникненням у житло, та незаконне заволодіння автомобілем потерпілого.
Задовольняючи апеляційні вимоги прокурора, апеляційним судом Черкаської області оскаржуваний вирок змінено та приведено у відповідність до норм законодавства.
Враховуючи позицію прокурора, судом апеляційної інстанції  обвинуваченим призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком: неповнолітньому – 7 років 6 місяців, його співучаснику – 9 років з конфіскацією майна, що є достатнім для виправлення та попередження нових злочинів.
На цей час вирок суду набрав законної сили.
Прес-служба прокуратури Черкаської області

18 Липня, 2017 в 11:44 / Переглядів: 1093

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про