Питання проведення газонебезпечних робіт обговорено на КП «Уманьводоканал»

КП «Уманьводоканал»

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Черкаській області Володимир Козій провів нараду-семінар з посадовими особами КП «Уманьводоканал» з питань безпечного проведення газонебезпечних робіт на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі відомства.

Учасники наради-семінару розглянули основні вимоги Типової інструкції по організації безпечного проведення газонебезпечних робіт (НПАОП 0.00-5.11-85). Фахівець Управління наголосив на тому, що наявність у каналізаційній мережі газів становить значну небезпеку для персоналу підприємства, тому працівники повинні дотримуватися правил безпеки при експлуатації водопровідно-каналізаційних мереж та споруд. Наймані працівники повинні застосовувати запобіжні і захисні пристосування, засоби індивідуального захисту, прилади контролю повітряного середовища, перевірені запобіжні пояси та мотузки.

«Посадові особи мають посилити контроль за організацією та проведенням газонебезпечних робіт, особливо в період підвищеної температури навколишнього середовища. Питання правильного застосування засобів індивідуального захисту, додержання працівниками виробничої і трудової дисципліни, правил охорони праці та порядку надання першої долікарської допомоги потерпілим належать до надзвичайно важливих, адже від їх дотримання залежить безпека і життя працівників», – наголосив Володимир Козій.

Фахівець звернув увагу посадових осіб КП «Уманьводоканал» на користь передплати фахових журналів «Охорона праці» і «Технополіс» та порекомендував передплатити періодичні видання, які містять актуальну інформацію з питань охорони праці та сприяють запобіганню випадкам виробничого травматизму.

17 Липня, 2017 в 09:21 / Переглядів: 742

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про