Як влада Умані дозволяє собі нахабно і безкарно дерибанити комунальну власність (відео)

Нещодавно ми розповідали, що Уманські громадські організації вимагають покарання для перших посадових осіб міста, у тому числі секретаря міськради від «Батьківщини» Кирилюк Людмили. Під прикриттям працівників місцевої прокуратури можновладцям успішно вдається уникати покарання по 20 кримінальних справах, що відкриті за вчинення ними кримінального правопорушення у сфері службової діяльності щодо незаконного розпорядження землею, майном і грошовими коштами, що належать Уманській міській територіальній громаді жителів м. Умань, що є тяжкими наслідками.

Картинки по запросу влада і народ

А ось і наглядне свідчення того, як тотальна безкарність та вседозволеність впливають на діяльність та розвиток міста. Депутат Уманської міської ради Алексєєв Сергій Юрійович оприлюднив шокуюче відео, як за якихось 3 роки занепала комунальна власність, і, разом з тим, розрослися стихійні забудови без жодних дозвільних документів в районі паломництва хасидів. Депутат розповідає про понад 40 готелів, більшість з яких навіть не зареєстровані відповідним чином.

Якщо не пам’ятаєте, то ми нагадаємо, що В Умані демонтують 26 незаконно встановлених споруд.

Деякі з них розташовані по вулиці Пушкіна. Але чомусь це не висотки, а пересувні лотки та рекламні щити. Колись на сесії міської ради Олександр Цебрій наголосив, що в Умані запрацювала Інспекція з благоустрою міста, хлопці там працюють принципові, тому з їх призначенням безчинства в районі паломництва закінчаться. Проте далі розгону бабусь з тротуарів діло не пішло. Одне з двох: або не такі вже і принципові ті “хлопці”, або нема в них тих повноважень, щоб навести лад.

А весною міська влада гордо заявила: Скандальне будівництво в Умані припинено! Мова йде про черговий готель, який будувався попід саму проїжджу частину, чим створювалися небезпечні ситуації як для водіїв, так і для пішоходів.

Як повідомляє головний спеціаліст відділу ДАБК, підприємець, що займався будівництвом, отримав максимально передбачений штраф у розмірі 10 200 гривень та скасування дозвільних документів на забудову.

 

 

Це будівництво велося ще з 2016 року. Вже тоді містяни нарікали на відкрите порушення не лише норм будівництва, а й нехтування правилами безпеки. Про це навіть заявляли депутати на сесії міської ради. Але роботи припинили тільки тепер. Також в сюжеті мова йде лише за демонтаж зайвих поверхів, на які забудовник не отримав дозволів, а от про те, як він поверне самовільно зайнятих 100 м² території, не повідомляється.

Попри очікування громади, що чи не вперше за історію панування нинішнього міського голови Олександра Цебрія у “хасрайоні” здоровий глузд і правосуддя все-таки переможуть корупцію та жагу до наживи, ми маємо що маємо: з оприлюдненого відео Сергія Юрійовича видно, що все там “порішали”.

Та окрім хаотичних забудов, в Умані зникли таможний комплекс, приміщення телекомпанії “Умань”, ЖКГ №1, ЖКГ №2, тублікарня, школа юних натуралістів, міська лазня. Усі приміщення продано, готуються під продаж або давно в оренді. Навіть зливна каналізація міста, куди мала б стікатися вода після дощу, і та чи продана, чи в оренді – досі достеменно невідомо. У відео мова йде про оренду на 50 років за 150 000 доларів, а нам повідомляли інформацію і про те, що у квітні було продано земельну ділянку розміром 0,1 Га.

 

Наостанок додамо лише одне: народ і влада однакові у своїй взаємній безвідповідальності. Казати, що з Олександра Цебрія мер вийшов так-собі – це тільки півсправи. Громада і лише громада повинна зрозуміти, що САМЕ ЇЇ ОБКРАДАЮТЬ. Що ці всі збіднілі установи можна було зберегти, а землі – відстояти, якби жителі міста цікавилися, кому довірили управлінську діяльність, що сьогодні на розгляд виніс “Інкубатор корупції” і які рішення приймає.

Картинки по запросу власть и народ

16 Липня, 2017 в 14:33 / Переглядів: 972

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про