У Смілі батьки свідомо відмовилися від власної трирічної доньки

Працівники Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштували бідолашну дитину у нещодавно створену патронатну родину 

11 липня, чудового сонячного дня, під час здійснення планового виходу у сім’ї працівники Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявили маленьку дівчинку К., яка залишилась без піклування батьків. Трирічну дитину тато залишив на декілька днів у небайдужої, але зовсім чужої жінки і … зник. А мама – відмовилась від виховання доньки! – повідомляє Сміла.City з посиланням на СМІЛА-INFO.

Ще кілька тижнів тому, за такого випадку, маленька К. потрапила б до державного інтернатного закладу. Але не сьогодні!

У м. Сміла є патронатна родина, в яку того ж дня влаштували дівчинку. Вже четвертий день К. живе у новій тимчасовій родині. Вона швидко звикла до нормальних умов, має окреме ліжечко, нові (невже таке буває!) іграшки, чистенький одяг і, головне, – ТУРБОТУ.

Маленька К. перебуватиме в патронатній родині кілька місяців, допоки вирішиться питання з біологічними батьками: повернення на виховання батькам чи позбавлення їх батьківських прав.

З гордістю констатуємо: тепер патронатні сім’ї в Україні захистили 101 динину і допомогли їм уникнути інтернатних закладів!

15 Липня, 2017 в 23:02 / Переглядів: 2001

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про