Україна — єдина країна в Європі, яка не фінансує належним чином лікування усіх важкохворих, — Антон Яценко

RU6_4351-1024x683

Україна – єдина країна в Європі, яка повністю не забезпечує фінансування лікування всіх важкохворих. Про це заявив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
«Батьки змушені збирати кошти на лікування дітей по волонтерах, брати кредити, позики, які потім виплачують усе життя. А в багатьох випадках необхідну суму не вдається вчасно зібрати тому, що цей процес займає багато часу та зусиль. У результаті чого, очікуючи на лікування, діти помирають або стають інвалідами», –  наголосив народний депутат.

Антон Яценко неодноразово піднімав це питання у Верховній Раді та звертався до Уряду з проханням збільшити фінансування на лікування українців за кордоном, реабілітацію хворих на дитячий церебральний параліч, забезпечення лікування дітей з незворотніми вадами слуху (кохлеарна імплантація), ендопротезування (заміна пошкодженого суглоба штучним) та інші. З цього приводу подав пропозиції до проекту Закону України № 6600 від 21.06.2007 «Про державний бюджет на 2017 рік.

У результаті розгляду законопроекту № 6600 вдалось досягти збільшення фінансування на такі програми, як:

  • лікування громадян України за кордоном — 186 млн грн.;
  • реабілітація хворих на дитячий церебральний параліч — 5 млн.;
  • забезпечення лікування дітей з незворотніми вадами слуху — орієнтовно 34 млн грн.

«На жаль, мої пропозиції були враховані не повністю. Але, вдячний Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману та народним депутатам за підтримку ініційованої мною пропозиції», – написав Антон Яценко.

#АнтонЯценко, #допомога, #лікуваннялюдей, #діти, #медичнадопомога, #лікуваннязакордоном #ендопротезування #кохлеарнаімплантація #ДЦП #ЗП6600

14 Липня, 2017 в 19:44 / Переглядів: 852

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про