Рада суддів продовжує тиск на голову Апеляційного суду в Черкаській області

Фото Володимира Бабенко.

Раніше ми повідомляли, що На голову Апеляційного суду Черкащини здійснюють тиск автомайданівці. Напередодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України заочно розглянула справу проти Володимира Бабенка, яку ініціює ВГО “Автомайдан”.

11069685_872427906154145_5526586278186026218_n

Самі ж автомайданівці “просувають” на впливову посаду скандального суддю Сергія Бондаренка, який неодноразово був помічений в корупційних махінаціях.

Таком ми писали про шахрайські схеми отримання квартир черкаськими суддями. (фото, відео) в яких фігурує той же Сергій Бондаренко.

Як повідомляє Володимир Бабенко у Фейсбук, Рада суддів тричі направляла комісію для перевірки скарг Бондаренка С. та його адвоката Маселка Р про втручання у автоматизований розподіл цивільної справи Дзебех до черкаської міської ради; незаконного переведення його помічника Лапіної Т. на іншу посаду; додержання законодавства про працю Бондаренка С.; використання щорічної відпустки; відмови у реєстраціїї його заяв; незабезпечення його помічника робочим місцем; ненадання відповідей на запити Бондаренка С. на інше.

Більш того, Рада суддів винесла рішення №56 від 5 червня 2015 року про направлення подання про вирішення питання про притягнення голови суду Бабенка В.М. до дисциплінарної відповідальності. За дуже дивним збігом обставин засідання ради суддів пройшло за участі Маселка Р. під час перебування Володимира Бабенка на лікарняному у звязку з травмою ноги.
Тільки завдяки зверненням судді та депутатів Верховної Ради Голуба В. та Петренка О. вдалося заставити Раду суддів провести належну перевірку, яка повністю спростувала усі брехливі звинувачення Бондаренка С. та Маселка Р. 


Але чи відкликала Рада суддів своє необгрунтоване рішення? На звернення Володимира Бабенка та народних депутатів відповіді не отримав ніхто. На з’їзді суддів одна з творців рішення Ради суддів фактично визнала, що це рішення виносилося щоб “якось закрити рот Маселку”.

“Ми, друзі, вже тисячі разів бачили, коли справу розглядають не у відповідності до Закону та наданих документів, а намагаються якось задобрити різних скаржників, то це призводить тільки до того, що скаржники відчувають слабкість органу, який розглядає скаргу і збільшують кількість скарг та вимог. Через деякий час ми пересвідчилися чим закінчилися загравання з Маселком та Ко для голови Ради суддів.” – додає Володимир Бабенко.

Нагадаємо, У виборах голови Апеляційного суду Черкаської області переміг Бабенко Володимир Миколайович. Вже вкотре судді висловили свою довіру та підтримали кандидатуру Бабенка Володимира Миколайовича, віддавши йому понад 80% голосів.

На сьогоднішній день відбуваєтьмя запекла боротьба за головування в Апеляційному суді Черкаської області. Активісти намагаються поставити “свого”, використовуючи всі методи боротьби, навіть протиправні та провокуючі. Суддя, в свою чергу, готовий відстоювати себе і не піддаватися тиску зі сторони.

 

13 Липня, 2017 в 17:28 / Переглядів: 3511

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про