У маленької Черкащанки після шести курсів хіміотерапії стався рецидив. Потрібна допомога.

Дворічній Кірі Кобець двічі видаляли пухлину

2-річна Кіра Кобець із міста Монастирище на Черкащині перебуває в Інституті раку. В дівчинки виявили тератобластому малого тазу. Дитина мала шість курсів хіміотерапії і дві операції. Але стався рецидив. Потрібна допомога.

“В серпні минулого року ми помітили, що Кірі боляче ходити в туалет і вона ночами дуже плакала. Звернулися в міську поліклініку, нас оглянув хірург і дав направлення до Умані. Там без оглядів одразу направили в обласну дитячу лікарню. Після обстеження комп’ютерною томографією виявили пухлину в ділянці копчика. Нас одразу госпіталізували в Інститут раку. З вересня минулого року ми перебуваємо тут.

Пухлину двічі видаляли оперативним методом. Дитина повністю отримала лікування, яке відповідає нашому діагнозу. Всього пішло понад 200 тисяч гривень. На лікування допомагали родичі, друзі і знайомі. Але в Кіри стався рецидив. Вже тиждень не можемо збити високу температуру. Знову буде потрібне лікування. Звертаємося по допомогу до небайдужих людей, просимо, щоб допомогли врятувати нашу дівчинку”, – розповіла Gazeta.ua мати Олеся Кобець.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку – 4149 4978 6744 6553 (Кобець Олеся Анатоліївна).

Контакти бабусі Кіри Тетяни Кобець – (097) 237 19 66.

11 Липня, 2017 в 08:25 / Переглядів: 965

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про