Терміново потрібні кошти на відновлення пошкодженої буревієм школи в Черкаській області

Село, що зазнало руйнування внаслідок негоди на Черкащині, потребує допомоги

Жителі села Драбівці Золотоніського району потребують допомоги. Прохання вчителя англійської мови місцевої школи Олександра Баранника розмістила у Facebook журналістка Оксана Колісник.

“Драбівці розташовані близько до компанії “Нібулон”, де зносило резервуари. Село зачіпило полосами. Де я купив хату, то там був сильний вітер з градом. Город перемолотило повністю. Тільки картопля залишилася (і то, якщо відійде). Знесло багато шиферу на дахах, у людей повалені фронтони на будинках. Дроти висять на вулицях, як серпантин. Всі адміністративні будівлі пошкодженні. Від суботи немає світла у половини села. Ось таке горе”, – йдеться у повідомленні вчителя.

Як додає Оксана Колісник, їй вдалося поговорити із сільським головою Драбівців Олександром Герасименком. Ситуація у селі – критична.

“Село вже тиждень без електрики. А електрика потрібна, зокрема і для водопостачання. Розкритий дах школи і коли хтось до нього візьметься невідомо. Школа не належить до об’єктів громади і права витрачати на неї кошти село не має”, – пише черкащанка.

Реквізити Драбівецького громадської організації “Криниця”: код ЄДРПОУ 36774593; МФО 354347; О/р 26003060348216 або картка 5169 3305 0968 3220.

Призначення: кошти для подолання наслідків стихійного лиха Драбівецького НВК.

 

Джерело: ВІККА

7 Липня, 2017 в 16:57 / Переглядів: 1110

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про