Нові перемоги уманських веслярів на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

В місті Дніпро завершився особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, інформує Виконавчий комітет Уманської міської ради.

В змаганнях взяли участь 200 учасників, що представляли 23 області України.

До складу збірної команди Черкаської області увійшли уманчани, а саме: Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фріюк, Владислав Карнаух, Микола Чаплоуцький,  Богдан Жовтюк.

     Нагороди здобули:

Юлія Юрійчук здобула золоті нагороди у заїзді байдарок – двійок на дистанції 1000 м та у заїзді байдарок – четвірок на дистанції 200 м.  Також Юлія стала срібним призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок – четвірок та бронзовим призером у заїзді  байдарок – четвірок  на  дистанції 500 м.

Владислав Мегесь здобув срібну нагороду у заїзді байдарок – четвірок  на дистанції 200 м, три бронзових нагороди у заїзді байдарок – четвірок  на дистанціях 1000 м та 500 м, та у заїзді байдарок – двійок на дистанції 500 м.

Олександр Гарань  здобув  срібну   нагороду  у заїзді байдарок – четвірок на дистанції 200 м, та три бронзових нагороди у заїзді байдарок – четвірок  на дистанціях 1000 м та 500 м та у заїзді байдарок – двійок на дистанції 500 м.

Богдан Жовтюк здобув  срібну   нагороду  у заїзді байдарок – четвірок  на дистанції 200 м, та дві  бронзових нагороди у заїзді байдарок – четвірок  на дистанціях 1000 м та 500 м.

Юлія Юрійчук готується до виступу у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи серед дорослих, що відбудеться 11-16 липня у Болгарії.

Владислав Мегесь та Олександр Гарань готуються до виступу у складі збірної команди України на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років, що відбудеться наприкінці липня у Румунії.

Такий виступ є безперечним успіхом тренерів Володимира Іщенка, Олександра Рожанського, Тетяни Івасенко, Владислава Грязнова а все разом – успіх уманської школи веслування.

Вітаємо переможців та їх тренерів.

Прочитано 35 раз

6 Липня, 2017 в 18:39 / Переглядів: 1245

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про