Уманський викладач-хабарник відмовився надавати будь-які покази

 pedagog


У травні 2017 року в одному з університетів міста Умань декан вимагав хабар від студента заочної форми навчання 6 курсу, – повідомляє Уманська місцева прокуратура.

Використовуючи своє службове становище, маючи прямий умисел на безпідставне та незаконне збагачення, шляхом вимагання, з метою отримання неправомірної вигоди неодноразово висловлював студенту вимогу надати йому неправомірну вигоду, а саме грошові кошти в розмірі 3 000 (три тисячі) грн., за позитивне вирішення питань щодо допуску студента до екзаменаційної сесії та для подальшого отримання вищої освіти.

В іншому разі для студента могли б настати небажані наслідки в вигляді відрахування з даного університету. Не маючи інших варіантів студент погодився на вимогу декана-хабарника.

В подальшому знаходячись у своєму ж кабінеті, декан отримав раніше обумовлену грошову суму.

В ході досудового слідства під час допиту підозрюваний відмовився надавати будь-які покази. Правова кваліфікація дій досудовим розслідуванням визначена ч. 3 ст. 368 КК України, як одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

30.06.2017 обвинувальний акт відносно декана направлено до Уманського міськрайонного суду.

Джерело: сайт міста Умань

6 Липня, 2017 в 18:26 / Переглядів: 1286

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про