До Умані прибув зведений загін патрульних поліцейських (відео)

Posted by Леся Усенко on Thursday, 6 July 2017

Патрульні поліцейські з міста Дніпра, Кривого рогу та Полтави спільно з Уманським правоохоронцями нестимуть службу на території обслуговування Уманського відділу поліції. Основною задачею поліцейських є пригнічення криміногенної обстановка в місті та стабілізації ситуації на дорогах Уманщини. Про це повідомила речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко.

З п’ятого липня поточного року з метою пригнічення криміногенної обстановки на території міста, належної організації розкриття кримінальних правопорушень, превентивної та профілактичної діяльності, підтримання публічної безпеки та порядку в місті буде проведено комплекс оперативно-профілактичних заходів. Для безумовної реалізації поставлених задач, до міста прибув зведений загін поліцейських з інших міст України. Прикомандировані патрульні поліцейські надаватимуть посильну допомогу Уманським правоохоронцям щодо попередження та виявлення правопорушень на автодорогах Уманщини.
Вчора на території Уманського відділу поліції відбулося шикування. Керівник Уманського відділу поліції капітан поліції Якимчук Андрій провів цільовий інструктаж з правоохоронцями після чого екіпажі поліцейських відбули для несення служби по закріплених маршрутах. Поліцейські нестимуть службу в цілодобовому режимі.

Фото Леси Усенко.

6 Липня, 2017 в 13:08 / Переглядів: 2791

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Олександр Шевчук Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Олександр Шевчук
Читач
Олександр Шевчук

…з метою покращення криміногенної обстановки на території міста. Це просто ….ц. Хто вас там вчив писати??? Вдумайтесь, ЩО написано, будь ласка! Доречі, “обстановка” українською – стан.