Дві черкащанки у літаку «затролили» комуніста Петра Симоненка, який летів у Москву, біографією Степана Бандери

Вранці 5 липня дві черкащанки, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко та координатор громадської мережі “Опора” Ольга Айвазовська, летіли на переговори у Мінськ, коли зустріли у літаку лідера забороненої в Україні комуністичної партії – Петра Симоненка.

“Погано бути інтелігентними дівчатами, – просто з літака написала Ірина Геращенко на своїй сторінці у “Фейсбуці”. – Ми з Ольгою – в Мінськ. Перед нами за пару рядів Петро Симоненко , явно в Москву. А може і в Мінськ, там в ці дні його найодіозніші російські калєгі- депутати держдуми на ПА ОБСЄ. Виховання не дозволяє висловити все, що думаємо з приводу цих персонажів. Хоч “фе ” ім сказали. Голосно.
Зустріти о 5 ранку коммі- гірше, ніж встати з лівоі ноги… Будемо зараз голосно обговорювати біографію Степана Бандери…” – цитує Ірину Геращенко Черкаси.city.

У Мінську Ірина Геращенко переконалася в тому, що Симоненко таки поспішає в місто Путіна й Кремля: “Пасажири, які в Мінську транзитом на Москву, переходять в аеропорту на другий поверх – і там завєтний самальот . Петро Симоненко – мчить на Москву”, – написала у “Фейсбуці” Ірина Геращенко.

Пізніше російські ЗМІ підтвердили участь Петра Симоненка у політичному телешоу на одному з моковських телеканалів. З ким ще він зустрічався у Москві і на які теми говорив – достеменно невідомо. Як і те, чи вивчив “з подачі” черкащанок біографію Степана Бандери…

На фото із Facebook: черкащанки Ірина Геращенко та Ольга Айвазовська у літаку дорогою на Мінськ

6 Липня, 2017 в 12:21 / Переглядів: 3155

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про