В Умані досі не можуть знайти винних у смерті пацієнта під стінами лікарні. ВІДЕО

В місті Умань Черкаської області вже два роки не можуть знайти винних у смерті 66-річного Олександра Огороднікова під стінами лікарні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Як відомо, чоловік помер від серцевого нападу, який стався біля Уманської районної лікарні. Але ніхто з медперсоналу так і не намагався допомогти Олександру, хоча небайдужі люди просили про це не менше 20 хвилин.

Син загиблого Сергій уже два роки оббиває пороги всіх інстанцій у пошуках винних.

Як відомо, кримінальне провадження за фактом смерті Олександра відкрили за статтею про вбивство. Поки доказів не знайшли, справу навіть хотіли закрити.

“Це кримінальне провадження було відновлено згідно з рішенням апеляційного суду Черкаської області, і слідчим перекваліфіковано – ненадання медичної допомоги медичним працівником”, – розповів старший слідчий Руслан Гуменюк.

За словами заступника керівника місцевої прокуратури Сергія Манчинського, справу розглядали вже три слідчі.

“Це вже третій слідчий у справі. Щодо попереднього родичі загиблого вимагають службового розслідування. “Не можу сказати, що запоров справу… Родичі Огороднікова вважають, що слідчий необ’єктивний чи зацікавлений. Щоб не було ніяких нарікань, був змінений слідчий. Медсестра, яка була на чергуванні, не могла залишити свій пост, як під час слідства встановлено”, – пояснив він.

Як розповіла Олена, дружина загиблого Олександра, чоловік ніколи не скаржився на здоров’я і завжди був активним.

Окрім цього, вона розповіла, що Олександр був пілотом МІГ-21, займався фехтуванням, вивчав карате на Кубі, де прожив три роки. Чоловік активно займався спортом, стрибав із парашутом і ніколи не скаржився на здоров’я.

Відео ТУТ

 

6 Липня, 2017 в 11:47 / Переглядів: 1251

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про