З початку року на Черкащині вода забрала життя 16 осіб

vtopyvsya-richka-voda

З початку цього року на водних об’єктах Черкаської області загинуло 16 осіб. Про це під час координаційної наради в облдержадміністрації повідомив начальник управління цивільного захисту ОДА Юрія Скоробогатов. 

Серед останніх трагічних випадків — це загибель у Черкасах в районі Долини троянд хлопця, якого разом із другом віднесло на надувному матраці. Рибалка, який знаходився поряд, зміг врятувати лише одного хлопця. Наразі тіло потонулого досі шукають водолази. Також нещодавно стався ще один трагічний випадок у Каневі, який забрав життя чоловіка і його 8-річної падчерки, які потрапили у водоворот.

Найбільше трагічних випадків на воді сталося у Катеринопільському районі та Черкасах, де втонуло по 3 особи. У Тальнівськлму і Канівському — по 2 особи, по 1 особі в Жашківському, Кам’янському, Маньківському, Уманському та Чорнобаївському районах.

– Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є недотримання правил поведінки громадянами на воді, недостатній рівень профілактичної роботи серед населення, невпорядкованість місць відпочинку і купання, відсутність попереджувальних інформаційних знаків. На даний час прийнято рішення про визначення в області 47 місць масового відпочинку людей на воді. Однак в деяких районах такі місця не визначені взагалі. Це такі райони як Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Корсунь-Шевченівський, Лисянський, Христинівський, міста Умань, Золотоноша та з об’єктивних причин місто Канів, — повідомив Юрій Анатолійович.

Особливу увагу потрібно звернути саме на ті місця, які не визначені як масові місця відпочинку, зауважив перший заступник начальника управління ДСНС України в Черкаській області Сергій Озеран.

– Потрібно приймати якісь конкретні рішення: або робити паспортизацію об’єктів, обстеження дна і визначати місце як купальне і забезпечувати необхідні умови, або забороняти людям там купатися і брати на себе відповідальність, якщо там щось відбувається, — сказав він.

До відома, за відповідний період минулого року вода забрала життя 25 осіб.

Джерело: ВиЧерпно

5 Липня, 2017 в 13:39 / Переглядів: 820

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про