Черкаський студент став переможцем міжнародного конкурсу

Студент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту спеціальності “Облік та аудит” (факультет економіки та управління ЧДТУ) Гідеон Туах отримав Диплом І ступеня Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за перемогу у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, науковий керівник професор Віра Іванівна Чиж. Про це інформує прес-служба ЧДТУ.

Засновником Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт виступив базовий вищий навчальний заклад – Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського. Співорганізаторами престижного конкурсу стали провідні закордонні навчальні заклади Словаччини, Чехії, Білорусії, Казахстану, Латвії, Литви та Польщі.

Цей конкурс проводиться з метою інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Цьогоріч на Конкурс були представлені самостійно підготовлені студентами наукові роботи, які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певної спеціальності.

5 Липня, 2017 в 10:30 / Переглядів: 802

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про