Завтра у Верховній Раді почнуть розглядати зняття недоторканності з п’яти нардепів, в тому числі і уманського – Максима Полякова

Похожее изображениеКомітет з питань регламенту Верховної Ради у понеділок, 3 липня, почне розглядати подання Генеральної прокуратури на позбавлення недоторканності низки народних депутатів. Про це повідомляє сайт комітету.

Зокрема, 3 липня комітет розгляне подання про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Євгена Дейдея (Народний фронт), у вівторок, 4 липня, –  Олеся Довгого (Воля народу), у середу, 5 липня, – Андрія Лозового (Радикальна партія), у четвер, 6 липня, – подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Максима Полякова (Народний фронт), у п’ятницю, 7 липня, – подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата Борислава Розенблата (Блок Петра Порошенка).

Голова парламенту прогнозує, що Верховна Рада може проголосувати ці п’ять питань в останній пленарний четвер сесії.

27 червня спікер Андрій Парубій заявив, що за зняття недоторканності з п’яти народних депутатів за запитом ГПУ Верховна Рада може проголосувати в останній пленарний четвер сесії. Останній пленарний тиждень перед канікулами триватиме з 11 по 14 липня.

Також нагадаємо, 29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Михайла Добкіна.

 

2 Липня, 2017 в 16:05 / Переглядів: 990

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про