На думку секретаря міської ради від «Батьківщини» Кирилюк Людмили- жителі міста Умані являються бидлом

На своїй сторінці в фейсбук, секретар міської ради Кирилюк Людмила Миколаївна висловила свою думку, стосовно жителів міста Умані. Вона вважає, що люди які топчуть газони в парках є невихованими, а також цитуємо: «Хочеться написати іншими словами….але стримаюсь…Саме страшне, що стоять з дітьми. Гарний приклад для підростаючого покоління.»

Сама ж Людмила Миколаївна являється «гарним прикладом для підростаючого покоління», вона не витоптує газони в парку ім. Т.Г. Шевченка, так як вона це робить в центральному парку м. Умані, але про цей факт вона мовчить, так як не хоче ображати своїх колег по йогі з клубу «Амарант», в список яких входять впливові люди нашого міста, чого не можна сказати про простий народ, який не займає високих посад.

Потрібно задуматися, хто є гарним прикладом, а хто просто піариться, та ставить свою персону вище людей, за рахунок яких її утримують. Чи можливо Людмилі Кирилюк не зручно стояти, або присісти в позу «лотоса», біля звичайних людей коли немає ВІП зони та її елітних знайомих ?

 

2 Липня, 2017 в 14:29 / Переглядів: 4457

Теми: Події,Політика,Умань

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про