Як безвіз вплинув на географію відпочинку черкащан

відп

Із середини червня черкащани почали виїжджати на відпочинок. При цьому пік сезону відпусток традиційно припаде на літній екватор у липні. Лідером туристичного напрямку залишається Туреччина.

Навіть безвіз не похитнув сталу любов до туристичної країни з її системою all inclusive та відчуттям тотальної безплатності.

У той же час, чимало черкащан воліє до європейських курортів.

“Серед охочих відпочити Туреччина на першому місці, потім – Єгипет, менше черкащан їдуть до Європи. Здебільшого це вікенди у найближчих країнах, як то Польща чи Литва. Цікавляться Німеччиною, є багатоденні тури в Іспанію. Наразі наші туристи збираються відвідати норвезькі фьорди (вузькі морські затоки, обрамлені скелями)”, – пояснює представниця однієї з черкаських туристичних агенцій Анна.

За словами фахівців, вартість відпочинку, у порівнянні з минулим роком, зросла приблизно на 5%. Але більшість цін суттєво не змінилися, як і вподобання черкащан.

“Багато людей цього літа поїдуть на Азовське та Чорне моря. У ціну відпочинку входять тижневе проживання та проїзд. Відпочинок на Чорному морі вартує від 1,8 тисяч гривень, на Азовському – від 2,4 тисяч гривень. Вікенди на Західній Україні коштують від 700 гривень. У цю вартість входять проживання, екскурсії та проїзд”, – розповідає директор черкаської турагенції Валентина Височин.

Вона зазначає, що є охочі подорожувати і нашим регіоном. А от серед західноукраїнських курортів, за її словами, популярні Берегове, Яремча та Косино. Також черкащани охоче купують тури із сходженням на Говерлу.

“За відпочинок у Туреччині доведеться віддати 500 доларів на двох, а автобусний тур Болгарією для пари коштує приблизно 350 євро”, – повідомляє черкащанка.

Із введенням безвізу наші громадяни почали більше цікавиться європейськими курортами, зокрема Іспанією та Грецією. Про це каже власниця однієї із місцевих туристичних агенцій Олена Солонько.

“Європейські пляжі стають більш популярними. Як і раніше, туристи хочуть поїхати відпочити до Чорногорії та Хорватії. Але Туреччина все одно лідирує. Залежно від вимог мандрівників та сезону можна підібрати відпочинок на різний гаманець. При цьому треба враховувати деякі нюанси. Наприклад, якщо у готелях Туреччини все включено, то в Іспанії є муніципальні пляжі, за вхід до яких доведеться додатково платити”, – розповідає вона.

Про це пише vikka.ua.

30 Червня, 2017 в 11:06 / Переглядів: 611

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про