Чернівчани порівняли свій обіцяний політиком фонтан з уманським

Днями в Умані у сквері Тараса Шевченка відкрили найбільший в центральній Україні світломузичний комплекс фонтанів «Перлина кохання».

Це унікальний комплекс фонтанів на суші та на воді. Основна чаша фонтану на суші з світломузичним шоу і шоу на водному екрані, світлодинамічний плаваючий фонтан на Осташевському ставку і три статичні фонтани зі світлодинамічним підсвіткою, колір якої не повторюється протягом дня, – повідомляє unian.ua. Чаша головного фонтану – 450 квадратних метрів, водний екран площею майже 200 квадратних метрів. Висота струменя води плаваючого фонтану на Осташевському ставку становить 19 метрів, а статичних 1,9 метрів.

Як інформує 04744.info за сприяння місцевого депутата Верховної Ради на реконструкцію скверу та зведення комплексу фонтанів з державного бюджету було виділено 21 мільйон гривень, було залучено 3 мільйони спонсорських коштів, 2,6 мільйони було виділено з міського бюджету Умані, та 1 мільйон надала Черкаська облрада.

Нагадаємо, що, так званий, світломузичний фонтан на площі Філармонії у Чернівцях, який у 2006 році будував і помпезно відкривав нинішній мер міста Олексій Каспрук, тоді обійшовся місту у майже 2 мільйони гривень. Проте, одразу з’ясувалося що проект був недосконалий. Фонтан, який чернівчани прозвали коритом, або поїлкою для корів, почали переробляти, певний час він, взагалі, не функціонував. І хоча зараз він працює, функцію саме світломузичного фонтану він вже багато років не виконує.

фонтан_Умань2

фонтан_Умань3

фонтан_Умань4

 

Джерело:

30 Червня, 2017 в 07:14 / Переглядів: 1765

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про