На Черкащині в приміщенні сільської ради відкрили соціальну аптеку

У селі Дубіївці Черкаського району відкрили нову аптеку. Відтепер сільчани матимуть не лише широкий вибір аптечної продукції за доступними цінами, а й можливість отримати ліки на замовлення, а також скористатися урядовою програмою «Доступні ліки». Про це повідомляють Сільські обрії.

Аптека розташована у центрі села, в будівлі сільради. У закладі є всі необхідні умови для роботи персоналу і обслуговування клієнтів, а ще тут зробили сучасний ремонт. Відкрили аптеку за сприяння місцевої влади, яка виділила приміщення на правах оренди.

Усіх присутніх привітав з важливою подією сільський голова Олександр Кривошея. Він запевняє, що місцева влада і надалі дбатиме про добробут людей, адже аптеку відкрили передусім для задоволення їхніх потреб. Відтепер жителі Дубіївки зможуть купувати потрібні медикаменти за доступними цінами біля дому, що особливо зручно людям пенсійного віку.

За словами власника аптеки Віталія Атамася, заклад працюватиме щодня без вихідних та перерви на обід з 8:00 до 18:00. Тут жителі села зможуть також безкоштовно виміряти тиск та рівень цукру у крові.

 

29 Червня, 2017 в 09:27 / Переглядів: 1079

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про