Черкаське село отримало понад мільйон гривень на власний розвиток

Понад мільйон на розвиток села

Стільки за соціальною угодою цьогоріч отримає Будищенська сільська рада від ДП «Перемога Нова», як соціальний партнер громади. Про це повідомляють Сільські обрії.

–         В першу чергу кошти йдуть на реалізацію соціальних проектів. Торік, за такою ж угодою, здійснили капітальний ремонт групи в ДНЗ «Струмочок», – розповідає директор ДП «Перемога Нова» Віктор Гринюк. – Цьогоріч ми її умеблювали та закупили іграшки. На все це витратили майже 78 тис. грн.

–        Ми дуже вдячні підприємству за спонсорську та благодійну  допомогу. Тепер дітям буде приємно проводити час у яскравій кімнаті, наповненій новими цікавими ігровими куточками, а вихователі матимуть більше простору для реалізації своїх інноваційних ідей. Окрім цього, завдяки підприємству ми маємо нові ковдри та постільну білизну для всіх вихованців закладу. Щороку «Перемога Нова» надає благодійну допомогу – канцтовари та миючі засоби, і забезпечує наших малюків новорічними подарунками, – розповідає вихователь дошкільного закладу Анастасія Щербак.

Довідково
Дочірнє підприємство «Перемога Нова» – найперша птахофабрика, що увійшла до складу компанії «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) – безперечного лідера на українському ринку курятини.

У вересні 1999 року господарська діяльність на підприємстві почалася з реконструкції та модернізації виробничих приміщень і обладнання птахофабрики. В результаті генерального перелаштування майже «з нуля» були зведені всі наявні на даний момент виробничі майданчики, встановлені сучасні лінії забою, переробки, упаковки м’яса, сучасний інкубатор. Зараз на підприємстві 67 пташників.

29 Червня, 2017 в 09:17 / Переглядів: 1155

Теми: Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про