Уманська ДЮСШ №1 взяла участь в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу

Управлінням освіти і науки Черкаської облдержадміністрації спільно з Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підбито підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України. За умовами конкурсу, які визначають чотирирічний цикл для різних типів навчальних закладів, участь брали дитячо-юнацькі спортивні школи. Про це повідомляє Рідний Край з посиланням на сайт Уманської міської ради

Беззаперечним лідером і переможцем обласного етапу стала дитячо-юнацька спортивна школа №1 міста Умань (директор – Владислав Грязнов), яка також за підсумками 2016 року зайняла І місце у рейтингу з олімпійських видів Черкаської області та високе 7 місце у Всеукраїнському рейтингу. Саме Уманська ДЮСШ представлятиме Черкащину у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу.

Загалом у конкурсі взяли участь 11 із 14 освітянських спортивних шкіл області.

Вітаємо адміністрацію, тренерсько – викладацький склад, працівників школи та спортсменів з таким успіхом і чекаємо перемоги на Всеукраїнському рівні.

 

26 Червня, 2017 в 16:58 / Переглядів: 746

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про