В Україні хочуть багаторазово збільшити штрафи для водіїв

За водіння в стані алкогольного сп’яніння пропонують штрафувати на 40 тисяч грн
<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Штрафи</span> <span>за</span> <span>п'яне</span> <span>водіння</span> <span>можуть</span> <span>підвищити</span> <span>

Ще рік тому в Україні штрафи для любителів випити за кермом підвищили до 10 тисячгривень, проте українці не тільки не стали менше вживати за кермом, але і навітьпідвищили свою активність. Так тільки в цьому році поліція склала 46 тисяч протоколівна п’яних водіїв. До сих пір причина кожної п’ятої смерті на дорогах – п’яний водій,передає ТСН.

Зараз же строгість покарання пропонують підвищувати залежно від кількості проміле в крові – наприклад, 2 проміле може коштувати 40 тисяч гривень і три роки без права водіння. Стільки ж загрожує, якщо водій взагалі відмовиться проходити тест на алкоголь.

Зате наркологи виступають проти такої градації. Мовляв, концентрація алкоголю, припустимо, в 0,5 проміле – для когось може бути досить серйозним сп’янінням, коли за кермо вже ні в якому разі не можна сідати, а для деяких це комфортний стан. Однак зрозуміло одне – влада вважає за необхідне в найближчому майбутньому кардинально підвищувати покарання за нетверезе водіння, а також вводити за це кримінальну відповідальність.

25 Червня, 2017 в 15:48 / Переглядів: 875

Теми: Події,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про