Черкащани займають чергу до міграційної служби з 6-ї ранку (відео)

Тисячі українців ринули по документ для виїзду за кордон, у зв᾽язку із введенням безвізу до країн Європи. Станом на кінець травня біометричні паспорти щодня оформлювали понад 20 тисяч громадян. Наразі навантаження не зменшилось. У придніпровському районному відділі Черкаської міграційної служби за адресою Байди Вишневецького, 32а  живий ланцюг веде з другого поверху аж до виходу з будівлі. Увесь день люди стоять у коридорах, а працівники встановлюють рекорди з кількості оформлених заяв, повідомляє “Antenna”.

Як повідомила головний спеціаліст зі зв᾽язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Черкаській області Ірина Єршова, за травень 2017 року УДМС України в Черкаській області видано 5405 паспортів, звернулося по оформлення 7935 громадян. Збільшення кількості звернень пов᾽язане з періодом відпусток та введенням безвізового режиму.

Крім Придніпровського відділу у Черкасах також можна подати документи на отримання закордонного паспорту в Управлінні міграційної служби, що знаходиться на бульв. Шевченка, 117 та у Соснівському районному відділі за адресою вул. Смілянська 131/1.

Крім цього, оформити закордонний паспорт можна у будь-якому підрозділі міграційної служби, незалежно від місця реєстрації громадянина. Вартість послуги – 557 грн. у разі оформлення протягом 20 днів і 810 грн. – якщо терміново. У сервісних центрах вартість послуг зростає в середньому на 200 грн.

24 Червня, 2017 в 12:54 / Переглядів: 591

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про