Уманчан запрошують відсвяткувати День молоді та День конституції

В Умані на День молоді та День конституції, який відзначається з 20 по 27 червня, відбудуться спортивні турніри, розваги та концерт.

Результат пошуку зображень за запитом "день молоді в умані"

Розпочнуться святкові заходи спортивними подіями. Так з 20 – 27 червня 2017 року на Стадіоні «Сокіл» проходить Кубку футболу. З 21 – 24 червня на спортивному майданчику Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка – Кубок з паркового волейболу. 23 – 24 червня – у спортивному залі Уманського національного університету садівництва – Кубок з настільного тенісу, а у Європейському університеті – Відкритий турнір з шахів.

Долучилися до молодіжно-патріотичної тематики тижня уманські бібліотеки.

Так, з 20 – 25 червня 2017 року в Цетральній бібліотеці діє Інформаційний портал «Молодь: територія інтересів», стартує година моралі «Молодь в оманутому світі спокус», проходить акція милосердя «Хай оживає істина стара: людина починається з добра».

Дитяча бібліотека – філія №2 проводить дайджест молодіжної тематики «Молодь. Позиція. Майбутнє», а в бібліотеці – філії№4 продемонструють кліп-огляд «Молодість, отруєна дурманом» та проведуть віртуальну екскурсію «Молодь і працевлаштування».

По всіх бібліотеках міста пропонуються до перегляду тематичні книжкові виставки.

Урочиста концертно-розважальна програма запланована на 25 червня 2017 рокуна 17.00 год. Хореографічний фестиваль «Уманський водограй» за участю хореографічних колективів міста Умань буде проходити в сквері імені Тараса Шевченка.

Як проінформували у виконавчому комітеті Уманської міськради на святкові заходи були закладені кошти в міському бюджеті у сумі 40 тисяч (гривень).

Джерело: 04744. info

 

23 Червня, 2017 в 10:37 / Переглядів: 1613

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про