Жителів Уманщини запрошують до реєстрації на Веб-порталі пенсійного фонду

Реєструйся на Веб-порталі ПФУ зараз – заощаджуй час у майбутньому

Кожна особа може перевірити чесність роботодавця щодо надання звітності та сплати ним єдиного соціального внеску, тобто зарахування періодів роботи до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії. Для цього потрібно зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua).

Застрахована особа (працівник), яка зареєстрована на веб-порталі, може отримувати щомісяця в своєму особистому кабінеті дані з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. У реєстрі зазначено, які роботодавці подавали звіт за цю особу, які суми заробітної плати були нараховані, скільки днів для стажу зараховано в результаті сплати. Також вказується спеціальний стаж (за його наявності). Все це дає можливість контролювати свого роботодавця.

Бажаючим зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України необхідно звернутися до Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області за адресою : м. Умань, вул. Залізняка 2 а, каб. 103, тел. 3-85-61 для оформлення заяви на реєстрацію.

Перевірте свій страховий стаж завчасно, не допускайте порушень своїх прав. Пам’ятайте, що відповідальність за Вашу пенсійну історію” несе не тільки ДЕРЖАВА, а й ВИ самі! Реєструйтеся на Веб-порталі ПФУ зараз  заощаджуйте час у майбутньому!

Джерело: Уманська РДА

23 Червня, 2017 в 08:30 / Переглядів: 953

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про