Черкаських комунальників у судовому порядку змусили відшкодувати завдану матеріальну шкоду

23 тисячі гривень відшкодує черкащанці Соснівська СУБ за неякісний ремонт даху

Квартиру черкащанки під час сильних дощів постійно заливає. Аби вирішити цю проблему, жінка неодноразово зверталася до Сосніського СУБ, на балансі якого знаходиться її будинок. Служба на це ніяк не відреагувала. Саме тому вона вирішила розв’язати  спір у судовому порядку та звернулася до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Пише сайт Сільські обрії.

Оскільки особа є малозабезпеченою, а її дохід не перевищує 3368 грн, то вона має право на адвоката за рахунок держави.

–         Адвокат підготувала позовну заяву та представляла інтереси клієнтки у суді. За результатами, Соснівський районний суд м. Черкаси вирішив стягнути з комунального підприємства “Соснівська СУБ”  Черкаської міської ради на користь позивачки відшкодування завданої матеріальної шкоди в розмірі 14 816,40 грн, моральної шкоди в розмірі 5000 грн та витрати за проведення судової будівельно-технічної експертизи у розмірі 3200 грн, а всього — 23 016,40 грн, коментує Станіслав Скіць, директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадаємо, що усі громадяни мають право на безоплатну правову допомогу, а саме: юридичну консультацію та допомогу у складені скарг, заяв. Окрім того, деякі категорії громадян (малозабезпечені, інваліди, учасники АТО, ВПО тощо) мають право на адвоката за рахунок держави. Для детальнішої інформації звертайтесь до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою м. Черкаси, вул. Гоголя, 221, телефон: (0472) 333-228. Окрім того, отримати консультацію через скайп можна від фахівців Центру, звернувшись до їх соціальних партнерів – в сільські бібліотеки.

В Умані теж можна отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Спеціалісти відповідально ставляться до своєї роботи, не зважаючи на те, що особа, яка звертається, не платить за послугу жодної копійки. Уманський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою вул.Європейська, 31. Електронна адреса: uman.cherkasy@legalaid.ck.ua

22 Червня, 2017 в 07:45 / Переглядів: 976

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
götünü parmaklatan burak Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
götünü parmaklatan burak
Читач

götünü parmaklatan burak