На Черкащині шукають найкращі проекти з розвитку місцевих громад

Картинки по запросу написати проект

ГО „Молода Черкащина” в рамках проекту „Київський діалог» за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди 11 областей України, серед яких Черкаська область, до участі в конкурсі міні-грантів.

Мета конкурсу — сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад.

Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток, важливість конкретної проблеми для місцевої громади/регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможний вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

Пріоритет надаватиметься проектам, які передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми та використання механізмів громадської участі; активно залучають до їх реалізації молодь; мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів; залучають власні ресурси не менше, як 10% від загальної вартості проекту; пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

Загальний бюджет конкурсу складає 336 тис. гри. За результатами конкурсу будуть профінансовані від 12 до 24 проектів із бюджетами від 14 до 28 тис. грн.

Заявки приймаються до 17 липня 2017 року включно.

Заявка на конкурс міні-граптів повинна подаватися українською мовою за аплікаційною формою, яка додається, в електронному вигляді на скриньку cherkasy@kiev-dialogue.org

Аплікаційна форма заявки та форма бюджету доступні за посиланнями: https://goo.gl/awisN8https://Roo.al/YSlJlJtP

Контактна особа в Черкаській області — Тетяна Кавальчук. координатор проекту ,,Київський діалог“ в м.Черкаси,  cherkasy@kiev-dialogue.org

 

22 Червня, 2017 в 07:36 / Переглядів: 691

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про