На Черкащині зростає рівень підліткової злочинності

Картинки по запросу підліткова злочинність

Уманською місцевою прокуратурою проведено міжвідомчу нараду з питань протидії та профілактики майнових злочинів та профілактики загальної підліткової злочинності. Пише сайт міста Умань.

Нещодавно, 19 червня 2017 року Уманською місцевою прокуратурою проведено міжвідомчу нараду з питань протидії та профілактики майнових злочинів та профілактики загальної підліткової злочинності за участю правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та органів державної влади.

Обговоривши стан дотримання законодавства, спрямованого на попередження правопорушень в молодіжному середовищі та дотримання конституційних прав неповнолітніх у кримінальному провадженні, було відзначено, що незважаючи на вжиті органами державної системи профілактичні заходи, у поточному році в місті Умань, Жашківському, Христинівському та Маньківському районах сформувалась складна криміногенна ситуація серед неповнолітніх, що потребує значної активізації щодо організації та проведення профілактичної роботи з даною категорією.

Вжиті на сьогодні заходи не призвели до позитивних результатів, оскiльки продовжує мати місце ріст злочинності серед дітей: на території Христинівського (+200%), Жашківського (+200%), Маньківського (+100%) районів та м. Умань (+200%).

Також було відзначено, що потребує активізації та покращення робота з питань попередження негативних проявів серед учнів та їх правового виховання.

Тому з метою визначення необхідних шляхів спільної протидії та усунення злочинності і правопорушенням в молодіжному середовищі, усунення недоліків та активізації зусиль правоохоронних органів, органів місцевої влади було проаналізовано ситуацію в районі, встановлені її причини, та розроблені дієві механізми, які будуть спрямовані на попередження, виявлення і припинення можливих правопорушень молоддю, усунення цього негативного явища і недопущення його в майбутньому.

 

За матеріалами Уманської місцевої прокуратури

22 Червня, 2017 в 06:10 / Переглядів: 691

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про