Уманський убивця, що 3 роки тому отримав довічне, досі на волі

Фото Вікторіи Михайлюк-Врачинськи.

Кілька років тому в Умані жорстоко убили жінку. Слідчі знайшли убивцю, був суд, але чомусь злочинець досі перебуває вдома під домашнім арештом. Про це пише журналістка Вікторія Михайлюк-Врачинська у Фейсбук:

“Пам’ятаєте жахливе вбивство уманчанки Інни Клочко, яке сталося в новорічну ніч три роки тому? Тоді все місто піднялося на ноги допомогти родині знайти матір та дружину…Тіло знайшли на Різдво…із жахливими слідами насилля та згвалтування.
Вбивцю правоохоронці спіймали доволі швидко. Суд виніс рішення про довічне ув’язнення. Але зараз виявляється вбивця на волі і знаходиться під домашнім арештом!!!
Як так могло статися? Мабуть, тільки нашим служителям Феміди відомо.
Адже, Уманський міськрайонний суд прийняв рішення про довічне ув’язнення, Черкаський апеляційний суд виніс аналогічну постанову. А от Київський касаційний суд справу відправив на першу інстанцію до Золотінського міськрайонного суду….й от тут виявилося, що представник прокуратури зі справою не ознайомлений і не зміг надати жодних доказів проти обвинуваченого….
Як таке може бути????
Прошу колег, активістів, просто небайдужих підтримати та допомогти родині не спустити цю справу на гальма.
Винний повинен бути покараний!!!”

Як повідомляє Вечірня Умань, Інну Клочко знали як відмінну матір і кращого працівника Уманської податкової. У новорічну ніч вона пішла провідати рідних. Та раптово зникла, коли поверталася від них додому. Донька з чоловіком Інни телефонували до лікарень, моргу, до всіх друзів, колег та знайомих. Проте її ніде не було. Звернулися до правоохоронців. Очікували на оперативність, але заяву дали написати лише на третій день. І у міськвідділі пояснили що «зараз свята, і в нас чергує тільки 4 чоловік, 3  десь на виїздах, а сиджу тут один». Тіло знайшли у полі військові і працівники податкової, а не міліція.

Сама історія досить заплутана і драматична, яка має більше запитань ніж, відповідей. Тому журналістка Вікторія Михайлюк-Врачинська  просить долучитися працівників медійної сфери до розголошення і розповсюдження інформації, аби наша правоохоронна система таки довела діло до кінця.

21 Червня, 2017 в 00:10 / Переглядів: 2727

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про