Через ремонтні роботи перекрито частину автошляхів Черкащини

Картинки по запросу перекрыты дороги

Наразі від початку тижня, на мосту через річку Дніпро та дамбі в районі міста Черкаси, на ділянці Кременчуцького водосховища (автодорога  державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань) тривають ремонтні роботи. У зв’язку з цим, на даній ділянці рух транспорту обмежено, проїзд через міст дозволений тільки легковим авто, вантажному транспорту повною масою до 5-ти тон, автобусам та спецтранспорту у визначені години, щодня з 06:00 до 09:00 та з 16:00 до 19:00.

 

Для решти транспорту передбачено об’їзд за наступним маршрутом :

 

З м. Черкаси в напрямку м. Золотоноша, м. Київ, м. Кременчук через м. Канів по автодорозі Р-10 – Мошни –– Р-10 – Канів – Р-09 – Софіївка – виїзд на автодорогу – Н-08 – Переяслав Хмельницький – Бориспіль – Золотоноша – Т-2412 Драбів.

Також з м. Черкаси до м. Києва по автодорозі Р-10 – Мошни – Т-2403 -К.Шевченківський – виїзд на Н-01 – Миронівка – Кагарлик – Обухів – Київ.

З м. Сміла в напрямку м. Київ по автодорозі Н-01 – Городище – К.Шевченківський – Миронівка – Обухів – Київ.

Просимо водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей,  планувати маршрути з урахуванням даної інформації, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

                                                              ВЗБДР УПД ГУНП

в Черкаській області

20 Червня, 2017 в 22:08 / Переглядів: 1295

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про