В Україну ввезли вживаних автівок удвадцятеро більше

Похожее изображение
За підсумками перших п’яти місяців, в Україні зареєстровано 18,2 тисячі легкових автомобілів, що були у використанні, що у 5,6 раза більше ніж у минулому році, повідомляє асоціація «Укравтопром». Пише Черкаський край.

За останній весняний місяць в Україні було поставлено на облік 4 тис. 522 легкових автомобіля з пробігом. У порівнянні з результатом травня минулого року спостерігається більше ніж 20-кратне зростання.

П’ятірка марок-лідерів у первинних реєстраціях легкового секонд-хенду в травні:

На першій позиції четвертий місяць поспіль перебуває Renault. У травні було зареєстровано 886 б/в авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Другий рядок рейтингу також четвертий місяць поспіль займає Volkswagen з результатом 782 шт., а це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

З початку року незмінно на третьому місці Skoda – 573 шт. Процентне співвідношення бв/нові Skoda в травні становить 51/49.

Зберігає четверте місце в цьому році марка Opel, б/в автомобілі якої реєструються значно частіше нових, а саме 392 шт., або 94% травневих продажів цього бренду.

Замикає п’ятірку найбільш популярних в Україні іномарок з пробігом – Nissan, в активі якого 247 первинних реєстрацій.

18 Червня, 2017 в 22:11 / Переглядів: 1363

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про