Світові вчені оголосили 2017 рік – Початком Кінця Людства (фото, відео)

У спільній заяві різних наукових організацій та академій йдеться про те, що на Землі настає настає Малий Льодовиковий Період.

У зверненні до глав провідних світових урядів і ООН, учені заявили: «Людству загрожує небезпека подальшого його існування.»

Ось список організацій написали цю заяву:

French Academy of Sciences, Leopoldina
Indian National Science Academy
Indonesian Academy of Sciences
Royal Irish Academy
Accademia Nazionale dei Lincei (Italy)
Academy of Sciences Malaysia
Academy Council of the Royal Society of New Zealand
Royal Swedish Academy of Sciences
Turkish Academy of Sciences
Global Atmosphere Watch Programme (GAW)
Global Climate Observing System (GCOS)
World Climate Programme (WCP)
World Climate Research Programme (WCRP)
World Weather Research Programme (WWRP)
World Weather Watch Programme (WWW)
Commission for Agricultural Meteorology
Commission for Atmospheric Science
Australian Academy of Sciences
Brazilian Academy of Sciences
Royal Society of Canada
Caribbean Academy of Sciences
Chinese Academy of Sciences
French Academy of Sciences

«Неправдива інформація про глобальне потепління не витримує ніякої критики. Останні спостереження і аналіз доводять катастрофічне і глобальна зміна клімату. На нашій планеті настає Малий Льодовиковий Період. Це пов’язано з багатьма факторами і не тільки земними, але і з падінням сонячної активності. Почався новий період історії – період Загрози Існування Людства.»

Різка зміна температури в 2017 році.

Зміни клімату в Антарктиці та на Південному Полюсі

«Дані зібрані з усього світу, вказують на те, що катастрофічний сценарій похолодання реалізується вже у найближчі роки. Глобальне похолодання вже почалося і все людство відчує його нищівні наслідки на собі вже протягом 4-6 років», – йдеться в доповіді.

Різке зниження середньої температури води в екваторіальній частині Тихого океану і в північно-східній частині Атлантичного океану.

Вчені підкреслюють, що дані зібрані за останній час, вказують, що проміжні водні маси охолоджуються з катастрофічною швидкістю.

Зміна температури в Цинхай-Тибетському нагір’ї.

Зміна температури в Гренландії.

Простежуючи взаємозв’язок змін глобальної температури, можна побачити, що це тісно пов’язане з сонячною активністю.

Ми бачимо одне з найбільш сильних глобальних кліматичних коливань під час голоцену, Малий льодовиковий період відзначений тривалим похолоданням з 14 по 19 століття н. е.. Це похолодання було пов’язано зі зниженням сонячної активності і було особливо сильним протягом сонячних мінімумів в 1645-1715 роках н. е. і 1790-1830 роках н. е. Ці мінімуми сонячної активності відомі, як мінімум Маундера і мінімум Далтона. Час нового мінімуму вже настав.

Падіння температури в Південно-Китайському морі

«І це тільки початок, ми щодня будемо стикатися зі зростаючим кількістю аномальних погодних явищ. На Землі не буде місця, якого ці зміни не торкнуться. Всі країни світу будуть порушені цими змінами. Наступає новий льодовиковий період, вся погодна система планети змінюється і руйнується. Під ударом опиниться вся найважливіша для виживання людей інфраструктура. Голод і холод, ось, що чекає людство в найближчі роки”, – пишуть вчені.

Глобальні зміни, що добре видно по катаклізмів вже відбуваються по всій земній кулі. недавні аномальні явища в Росії дуже яскравий приклад таких змін. Торнадо, смерчі, урагани, сніг влітку, град, різкі падіння температури все це бачив весь світ. Російські метеорологи вже не в змозі дати виразного і чіткого пояснення причин за яких все це відбувається, і ніхто в усьому світі не зможе дати цих пояснень.

Пояснення є і воно реальне – все, що відбувається лише початок глобального похолодання і воно торкнеться не тільки Росії, під його удар потрапить все людство у всіх країнах світу.

«Ми закликаємо глав держав і урядів усього світу, дуже серйозно поставитися до нашого доповіддю. Мова йде про виживання всього людства, і про те, чи буде вона існувати на цій планеті взагалі. Це небезпека з якою наша сучасна цивілізація ще не стикалася у своїй історії. Всім лідерам. всіх країн світу, вже зараз необхідно готувати свої країни і людей до того, що їх чекає найближчим часом. Зараз не час воєн і політичних чвар – час об’єднатися, щоб вижити. Людство в небезпеці і лише спільними зусиллями ми зможемо спробувати вижити», – йдеться в доповіді.

Все це почалося не сьогодні і не вчора, але ніхто не хотів звертати увагу на грізні ознаки. Тривожні зміни клімату, почалися ще в 2013 році, коли в Румунії раптом випав сніг в самий невідповідний для цього часовий період, а в Німеччині настала найсуворіша за 200 років зима, у США настали аномальні холоди і снігопади, в Антарктиді був встановлений рекорд низьких температур за весь час спостережень, в Сирії вдарили морози і цей список можна продовжувати і продовжувати.

У 2014 році ситуація не покращилася, а стала ще гірше. Кількість погодних аномалій тільки наростало. Їх стало настільки багато, що всі перераховувати немає сенсу, це очевидно.

Гольфстрім зупинився і на це вказують дані The Earth Wind Map і The NOAA Data Satellite. Гольфстрім це теплу течію, стало холодним і така аномалияне віщує нам нічого доброго.

Деякі вчені кліматологи вже не могли мовчати і підтримувати брехливі запевнення про глобальне потепління. наприклад кліматолог з НАСА Джон Л. Кейсі, публічно заявив, що в глобальному кліматі настав радикальний зсув і це не випадковість, не тимчасове зміна, а закономірність змінює наш клімат глобально і на десятиліття вперед. Він попередив, що якщо наукове співтовариство й уряди всіх країн світу не почнуть діяти перед обличчям глобального похолодання, то для людства настануть катастрофічні наслідки.

Джон Л. Кейсі попередив, що на планеті настає глобальний льодовиковий період, який триватиме не менше 30 років. Масова загибель людей і голод, ось, що чекає людство.

У 2015 році був опублікований Звіт GCSR про статус глобального клімату в якому прямо говорилося про те. що Людство входить в новий Льодовиковий період.

Науково-дослідна корпорація (GCSR) є незалежним науково-дослідним інститутом в Орландо, штат Флорида, США. Вона ставить своєю метою попередити уряду, ЗМІ та людей про необхідність підготуватися до катастрофічних змін клімату.

Вчені співпрацюють з GCSR, вважають, що глобальне похолодання буде супроводжуватися активізацією вулканів і катастрофічними по силі землетрусами. Сильні морози, хуртовини, снігопади, глобальне аномальне похолодання триватиме не рік і не два, а 30 або 50 років.

Вчені мали сміливість піти проти ситуації брехливої системи “глобального потепління” писали статті, виступали в ЗМІ, писали звернення до лідерів держав, але їх ніхто не слухав. Настав 2017 рік і вже все в світі самі бачать і починають усвідомлювати, що з погодою на землі діється, щось незрозуміле і страшне.

Приходить усвідомлення, але час втрачено і якщо це усвідомлення не настане у тих, від кого залежить доля людей, країн якими вони управляють скоро не стане.

 

джерело

18 Червня, 2017 в 21:41 / Переглядів: 2841

Теми: Події,Світ,Суспільство

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про