На Черкащині створили новий розсадник для декоративних рослин

Цього року на території Яснозірського лісництва Корсунь-Шевченківського лісгоспу створили новий розсадник.

Тут висадили різні види хвойних декоративних рослин ­– туї, ялівці, блакитні ялини. Саме з них будуть в подальшому відібрані кращі зразки  для створення плантацій декоративного посадматеріалу шляхом живцювання.

Головне правило вирощування якісного посадматеріалу, зазначають корсунь-шевченківські лісівники, – це особливий догляд, який, головним чином, полягає у правильному поливі, особливо у спекотні літні місяці. Тож для цього встановили систему крапельного зрошення, яка дозволяє підтримувати рослини в оптимально вологому грунті.

DSCN6449

– Шкільне відділення для дорощування декоративних рослин – це наш новий об’єкт на території лісництва. Вирощувати саме якісний посадматеріал – надзвичайно кропітка робота, яка потребує часу і зусиль. Для того, аби раціоналізувати наші ресурси, ми встановили систему крапельного поливу. Її перевага в тому, що вода подається безпосередньо у прикореневу зону рослини регульованими малими порціями з допомогою спеціальних дозаторів-крапельниць, що не дозволяє кореневій системі пересихати і не створює твердої кірки на поверхні грунту. Також дозволяє радикально зменшити кількість води для поливу, – розповідає лісничий Яснозірського лісництва Леонід Буруль.

Тож у найближчому майбутньому лісівники матимуть відмінний декоративний посадковий матеріал не лише для озеленення території лісництва, а й для реалізації населенню, організаціям та установам.

DSCN6443

Варто зазначити, що територія Яснозірського лісництва є гарним прикладом ландшафтного дизайну та чудового озеленення. Тут є затишна паркова зона, за якою постійно доглядають працівники структурного підрозділу, та щороку додають до неї щось нове. Цієї весни тут висадили чимало нових вічнозелених декоративних рослин, а також нещодавно сюди завезли великий декоративний камінь, який відтепер прикрашатиме цю місцину,  інформує  Черкаси. city.

DSCN6444

Ще однією особливістю Яснозірського лісництва є ялинкова алея. Саме тут із звичайнісіньких ялин вже упродовж кількох років створюють справжніх красунь, що мають довершені конусоподібні форми, яких досягають за допомогою фігурної стрижки, інформує прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

18 Червня, 2017 в 08:01 / Переглядів: 1040

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про