Для тих хто робить наше місто кращим, в Умані стартував проект «Людина року 2017»

Для тих хто робить наше місто кращим, стартував онлайн проект  «Людина року», де  меценати, волонтери,  політики, та просто фахівці своєї справи зможуть заявити про себе 13 номінаціях, а хто з них стане кращим у своїй справі – визначать самі уманчани. Повідомляє Вечірня Умань.

Понад сотню активних людей міста, у різних номінаціях змагатимуться за право називатись кращим, – 18 червня в Умані стартує проект «Людина року 2017».

Хто вони  найактивніші уманчани, чому потрапили у ту чи іншу номінацію, та як віддати голос за свого фаворита, розповів засновник проекту депутат міськради Ярослав Кулінєєв:

– Список номінантів формувався на основі минулорічного, і доповнювався новими іменами, які активно до лучились до розвитку нашого міста у 2017 році. Як результат: назбиралось понад сотню учасників проекту. Відати голос за свого фаворита можна авторизувавшись через соціальну мережуФейсбук. За одного кандидата можна голосувати один раз на добу.

У переліку номінацій є категорія «Людина року», чим вона відрізняється від інших номінацій, та хто саме туди потрапить?

– У цю номінацію автоматично потрапляють всі заявлені учасники, хто ж з номінантів у загальному рейтингу набере найбільше, голосів той і стане «Людиною року 2017», і переможе у конкурсі.

Голосування стартує 18 червня. Ознайомитись з переліком номінантів та віддати голос за свого фаворита  можна буде з 18 червня перейшовши за посиланням.

15 Червня, 2017 в 14:54 / Переглядів: 965

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про