Уманські волонтери шукають люблячих господарів породистим тваринам

Інколи людське недбальство, байдужіть та жорстокість просто не мають меж. На вулицях Умані все частіше з’являються  покинуті домашні тварини з купою проблем, хворі, зневірені. Їх б’ють, скрізь женуть, чим прирікають на вірну голодну смерть.

Проте поряд із жорстокими людьми є й ті, які готові допомогти покинутій тварині, вилікувати її і знайти нового господаря, що ніколи більше не зрадить. Так нещодавно волонтери благодійного фонду “Серце друга” повідомляли про двох хворих покинутих собак породи шарпей. Їх господарі не врахували особливостей догляду за твариною і просто позбулися улюбленців. Нині вони проліковані та стерилізовані, поки потребують догляду. Собак можна забрати назовсім або ж допомогти волонтерам і взяти когось із них на перетримку.

Фото Яніны Тиховськи.

Фото Яніны Тиховськи.

Також до волонтерів потрапила миле собача, яке отримало ім’я Фроша. Воно одразу полюбилося зоозахисникам за слухняність та грайливість. Фроша перебуває на лікуванні. Незабаром на неї чекає операція, але волонтери вже шукають родину, яка не відмовиться прийняти до себе ось такого милого вірного друга.

Фото Яніны Тиховськи.

Також є інформація про маленьких і дуже милих котика та песика. Вони грайливі, люблять увагу і відповідають взаємністю, якщо до них ставитися з любов’ю.

Фото Яніны Тиховськи.

Фото Яніны Тиховськи.

Якщо вас зацікавив хтосі із тварин чи просто бажаєте дізнатися про них більш детальну інформацію, звертайтеся за номером 0935020490 або 0965837010.

15 Червня, 2017 в 06:39 / Переглядів: 1802

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

3
Залиште коментар

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
В Умані шукають нового господаря для шарпеяРідний Край » Уманські волонтери шукають господаря для шарпеяУманські волонтери шукають господарів для Фроши та двох покинутих шарпеїв | Про все – Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкасько Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Інколи людське недбальство, байдужіть та жорстокість просто не мають меж. На вулицях Умані все частіше з’являються  покинуті домашні тварини з купою проблем, хворі, зневірені. Їх б’ють, скрізь женуть, чим прирікають на вірну голодну смерть, пише "Рідний край". […]

trackback

[…] […]