У Черкасах бракує «автомобільних» фахівців

На ринку праці не збалансований попит і пропозиція. Щорічно в Черкасах випускають велику кількість юристів, маркетологів та економістів, реальний попит на яких дуже низький. Але навіть серед цих випускників мало справжніх фахівців, які знаються на своїй справі

In.ck.ua  дізнався у топ-менеджерів різних сфер бізнесу, яких фахівців насправді бракує в Черкасах. У переліку «дефіцитних» – і представники технічних спеціальностей.

– У Черкасах важко знайти спеціалістів по роботі з імпортними авто старше 2005 року – від електриків до механіків. Потрібно довго і наполегливо працювати, щоб стати професіоналом у цій сфері, починати краще з незначних робіт. Просто закінчити технікум недостатньо. У цій сфері велика плинність кадрів, тому що автомайстерні, навіть офіційних дилерів, шукають досвідчених працівників. Навчати особливостей роботи ніхто не хоче, – розповідає Олександр Коваленко,директор магазину матеріалів для фарбування та догляду за автомобілем “Авто-Фарби”.

За його словами, у місті є декілька досвідчених автоелектриків і механіків, до яких треба записуватися за тиждень. І працюють вони самі на себе.

– Також недостатньо фахівців по роботі з дизельними автомобілями. Ще одна причина нестачі кадрів – брак потрібного устаткування. У нас багато працівників з шиномонтажу та фарбування автомобілів. Але і серед них професіоналів – одиниці, додає він.

 

14 Червня, 2017 в 14:00 / Переглядів: 752

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про