Уманчани погрожують повезти до Держгеокадастру 40 трун померлих “невизнаних” пайовиків (Фото, відео)

Сьогодні близько сотні селян із Родниківки Уманського району приїхали пікетувати сесію Черкаської облради. Вони протестують проти свавілля Держгеокадастру, який блокує розпаювання землі у їхньому КСП. Про це пишеДзвін.

“Ще 24 квітня 2017 року набуло законної сили рішення Черкаського окружного адміністративного суду за позовом КСП “Родниківка” до Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо приватизації земельної ділянки КСП “Родниківка”. Суд постановив, визнати протиправною відмову Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області в наданні працівникам КСП “Родниківка” дозволу на розробку проекту землеустрою щодо приватизації земельних ділянок. Суд також зобов’язав Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області вирішити питання про надання КСП “Родниківка” дозволу на розробку проекту землеустрою щодо приватизацій земельної ділянки КСП “Родниківка” розташованої на території Родниківської сільської ради Уманського району Черкаської області. Ідентичне рішення суду за позовом КСП “Ягубець” Христинівського району. Фонд Держмайна України в Черкаській області безкорупційно провів приватизацію єдиного майнового комплексу підприємств та передав його пайовикам. Сумнівів немає, ми маємо законне право на земельну частку (пай). Але всі закони і здоровий глузд ігноруються тільки Держгеокадастром. Ми жителі сіл Ягубець Христинівського району та Родниківки Уманського району, учасники АТО, працівники та пенсіонери соцсфери звертаємось з даною колективною заявою до Вас депутатів Черкаської обласної ради та голови Черкаської обласної державної адміністрації з метою забезпечення конституційних та законних прав 705 жителів області, адже Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області продовжує грубо порушувати закони та наші конституційні права. Метод старий — підштовхування на корупційний шлях вирішення питання, адже попередні в.о. голови Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області, в яких хабарі ходили по 200 тис. доларів, не сидять, а продовжують “підкеровувати”, – обурюються селяни.

Депутат від партії «Відродження» Роман Похольчук виступив із депутатським запитом з приводу того, аби ініціювати перевірку Держгеокадастру та звернутись із приводу ситуації до Генеральної прокуратури.

“Так виходить, що Держгеокадастр лише займається зароблянням грошей, замість того, аби надавати якісні послуги населенню”, – наголосив він.

“Терпець у нас вже уривається, бо беззаконня перейшло всякі межі, частина пайовиків вже померла, мало не щодня помирають, не отримавши належне їм за законом. Тому, якщо наше питання не буде вирішено, рідні та близькі померлих погрожують доставити до Києва більше 40 трун із прізвищами тих, хто свого паю так і не дочекався, та провести спалення”, – у відчаї заявили селяни.

Люди попросили облраду і голову Черкаської ОДА звернутись до Президента України і Прем’єр-міністра, аби ті втрутились у ситуацію.

“Ми бачимо, що ви хочете нам допомогти, тому давайте разом доб’ємося правди”, – попросили пікетувальники.

Депутати облради погодились проголосувати за звернення селян, адже корупційна атмосфера в Держгеокадастрі вже дістала всіх в області.

Тетяна Воронцова

13 Червня, 2017 в 13:11 / Переглядів: 1137

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про