Куди саме хоче емігрувати уманський ведучий “Євробачення? Відео

Ведучий “Євробачення-2017” Володимир Остапчук ще напередодні конкурсу збирався емігрувати до Канади, до міста Торонто, йдеться у “Світському житті“.

– Я не скажу, що мені тут некомфортно. У мене класна робота, у мене непогана зарплата. Тим не менше завжди своїм мозком я був направлений на західний ринок. Я дивлюсь американське ТБ, я слухаю британські радіостанції, і частково ми хотіли це для нашої дитини, для того щоб вона виїхала і адаптувалася там, чим раніше, тим краще. Їй зараз 4 роки, – розповів Остапчук.

Ведучий зізнався, що у нього у Канаді є багато зв’язків на північно-американському телевізійному ринку.

– Звичайно, ми намагалися жити в іншому суспільстві і спробувати який на смак північно-американський телевізійний ринок. У мене там є непогані зв’язки, я намагався придивитися до того ринку і принаймні спробувати. Однак зараз я трошки переглянув свої плани. Будемо пробувати і тут і там, – поділився Володимир.

Нині родина ведучого живе в Україні, та, за словами Остапчука, з осені вони з дружиною записали доньку до канадського садочка.

– Поки дружина і донька мешкають в Україні. З осені ми записалися в садочок і будемо намагатися якимось чином зрозуміти, чи тут, чи там, – підсумував Володимир.

12 Червня, 2017 в 19:31 / Переглядів: 588

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про