У місті на Черкащині люди п’ють технічну воду

Картинки по запросу брудна вода

На Черкащині, у місті Городище, у житлових будинках десятки років тече непридатна для пиття вода. Аналізи показали, що у системі центрального водогону присутня чи не вся таблиця Менделєєва, адже на водозаборі немає навіть фільтрів.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Ранок» (щобудня о 09:00 на телеканалі ZIK).

Наприкінці квітня 2017 року епідеміологи з Городищенського відділу лабораторного центру зробили пробний забір води із мережі. Результати аналізу їх вразили.

«Вміст нітратів у воді за хімічними показниками у два рази перевищує допустиму норму, загальна жорсткість – у півтора рази. Цю воду можна використовувати тільки для технічних потреб», – прокоментувала завідувач Городищенського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський лабораторний центр» Ольга Кучер,

Щоправда, жителів міста з результатами цих аналізів ані комунальники, ані місцева влада чомусь не ознайомили. Вода у центральний водогін Городища подається з чотирьох свердловин. На обліку півтори тисячі абонентів – це підприємства, житлові будинки, лікарні, школи та садочки.

Петро Хоренко – колишній директор місцевого комунального підприємства. Запевняє, така ситуація з водою сталася через катастрофічне недофінансування.

«Не проводять ремонти через те, що на оновлення водогонів не виділяють кошти. 18 травня я звільнився, бо у мене закінчився контракт», – прокоментував Петро Харенко.

У профільного заступника чинного міського голови Анатолія Вибрика – своя правда. Він каже, що гроші були, і жаліється, що його колишній підлеглий не виконував наказів, зокрема, щодо встановлення фільтрів.

Допоки ж посадовці перекладають відповідальність за відсутність очистки води один на одного, жителі Городища продовжують пити воду з нітратами.

12 Червня, 2017 в 07:15 / Переглядів: 1069

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про