Біля Черкас відкрито відремонтовану ділянку дороги Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Фото

9 червня, після ремонту було урочисто відкрито ділянку автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Умань – на відрізку виїзду з міста Черкаси в напрямку Сміли Черкаської області (правий проїзд).

Світлина від Юрія Дубрави.
Участь в урочистому відкритті взяли голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко та народний депутат України Сергій Рудик.
Рух автотранспорту по правому проїзду автомобільної дороги Н-16 на ділянці км 41+256 – км 48+985 (правий проїзд) було закрито 2013 року через суцільне руйнування покриття. З 2013 року роботи не проводилися. Їх було розпочато вже у 2016 році. Протяжність відремонтованої ділянки становить 7,72 км, ширина проїжджої частини – 9 м. Наразі ця дорога відповідає усім стандартам дороги першої категорії.
Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко подякував усім, Службі автодоріг, підрядній організації ПП «Дорстрой», яка виконувала ремонтні роботи за пророблену роботу. А також народному депутату України Сергію Рудику, який допомагав залучати кошти для ремонту автодороги з Держбюджету.
Очільник області Юрій Ткаченко зазначив, «…цю дорогу ми відремонтували спільними зусиллями.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Співфінансування було з державного та місцевих бюджетів. А також відповідальний підрядник, який виконував роботи, навіть не чекаючи надходження бюджетних коштів. Активним лобістом ремонту дороги є також наш нардеп Сергій Рудик. Усе ретельно контролювала Служба автомобільних доріг області. Ось така консолідація зусиль є прикладом для інших. Важливо те, що цю дорогу ми відкриваємо влітку, а не восени чи взимку. Ми комплексно підійшли до планування ремонтних робіт, як і анонсували Прем’єру Володимирові Гройсману, коли він приїздив до нас на інспектування. Ми завчасно почали проектні роботи, тож і до ремонту взялися раніше, ніж зазвичай».

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.
У межах поточного середнього ремонту було відновлено асфальтобетонне покриття за технологією регенерації із органо-мінеральної суміші, влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя, влаштовано перехідно-швидкісні смуги, нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки, здійснено монтаж перильного огородження. Вартість робіт по договору – 65 млн грн.
Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, Службі автодоріг області за підтримки Черкаської облдержадміністрації та народного депутата України Сергія Рудика, вдалося за рік привести цю ділянку дороги до належного стану. А завдяки державній та обласній владі, які взяли на контроль це питання, дорога з Черкас до Сміли відповідає всім державним нормам та стандартам.
Введення в експлуатацію цієї ділянки дороги – це один суттєвих з кроків до розбудови транспортної інфраструктури області, зазначив очільник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.
Наразі розробляється проектно-кошторисна документація на здійснення поточного середнього ремонту автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на цій же ділянці – лівий проїзд. А при наявності фінансування буде оголошено тендерну процедуру закупівлі.
Окрім того, голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко за вагомий внесок в облаштування, ремонт, відновлення автомобільних доріг державного значення у Черкаській області нагородив Почесними Грамотами Черкаської облдержадміністрації працівників підприємства, що були задіяні у виконанні поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Н-16. Зокрема, директора ПП «Дорстрой» Роберта Григоряна, завідуючого виробництвом Володимира Шевченка виконроба Анатолія Берестового та машиніста будівельних машин Руслана Бордашевського.
Водії автівок, які першими проїхали відремонтованою дорогою, сигналили на знак подяки за відремонтовану дорогу.
Джерело: Прес-служба САД у Черкаській області

11 Червня, 2017 в 15:07 / Переглядів: 1287

Теми: Суспільство

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про