Жінка захворіла на ботулізм, отруївшись в’яленою рибою черкаського виробника

Хотіла посмакувати, а дістала небезпечне захворювання.

На Полтавщині жінка придбала в’ялену рибу черкаського виробництва, ймовірно від якої заразилася ботулізмом. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, повідомляє Черкаси.city з посиланням на ВІККА.

У фахівців відомства виникла підозра, що випадок захворювання пов’язаний саме із вживанням продукції виробника із Черкас. Щоб підтвердити це, вони навідалися на підприємство з позаплановою перевіркою дотримання вимог законодавства про безпечність та якість харчових продуктів, санітарних та ветеринарних норм і правил у рибопереробному цеху.

Під час перевірки було встановлено, що у підприємця відсутні будь-які документи щодо виробництва та реалізації в’яленої риби. Натомість він запевнив, що документи на продукцію, які було представлено в торговельній мережі на Полтавщині, ним не видавались, а підпис та печатка підроблені.
Водночас фахівці Держпродспоживслужби виявили на підприємстві низку грубих порушень, як-от незадовільний санітарно-технічний та санітарно-гігієнічний стан виробництва, відсутність лабораторного контролю тощо.

Матеріали перевірки фахівці передали до прокуратури Черкаської області, яка й визначатиме міру відповідальності підприємця.

10 Червня, 2017 в 16:07 / Переглядів: 1439

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про